Godzina dostępności – ROK SZKOLNY 2022/2023

lp. nauczyciel termin godzina sala
1 Śniegoń Aleksandra poniedziałek 15.00 – 16.00 gabinet dyrektora
2 Głowacz Ewa środa 16.00 – 17.00 gabinet wicedyrektora
3 Hetmańczyk Barbara poniedziałek 16.00 – 17.00 gabinet wicedyrektora
4 Basek Marta piątek 15.10 – 16.10 pokój nauczycielski
5 Brańczyk Artur poniedziałek 16.00 – 17.00 320
6 Bromberek Dominika środa 15.05– 16.05 gabinet WF
7 Dąbrowska Kornelia środa 15.10 – 16.10 pokój nauczycielski
8 Duda Bartłomiej czwartek 18.00 – 19.00 hala sportowa MOSIR
9 Durczok Barbara wtorek 16.00 – 17.00 sala 231
10 Dwornicka Dorota piątek 14.30 – 15.30 sala 226
11 Dworok Grzegorz środa 15.00 – 16.00 gabinet WF
12 Francuz Joanna piątek 14.20 – 15.20 sala 435
13 Frątczak Marzena wtorek 16.00 – 17.00 pokój nauczycielski
14 Gajdzik Anna wtorek 16.00 – 17.00 sala 305
15 Gancarczyk Wojciech piątek 14.15 – 15.15 gabinet WF
16 Gawron Ewa poniedziałek 16.10 – 17.10 237
17 Guznowska Edyta środa 16.00 – 17.00 biblioteka
18 Hanusiak Anna czwartek 16.50 – 17.50 sala 307
19 Herman Adam wtorek 16.00 – 17 00 gabinet WF
20 Jastrzębska Dorota środa co 2 tygodnie
15.05 – 16.05
(od 07.09)
sala 415
21 Jelonek Ilona poniedziałek 16.00 – 17.00 sala 312
22 Jurczyk Dorota środa 16.00 – 17.00 sala 232
23 Kamińska Natalia wtorek 12.15 – 13.15 sala 425
24 Karwot Małgorzata czwartek 15.10 – 16.10 sala 432
25 Kisiel Cyran Ilona wtorek 16.00– 17.00 sala 226
26 Kolasa–Młotkowska Małgorzata środa 16.00 – 17.00 sala 314
27 Kołodziej–Daciuk Katarzyna czwartek 15.55 – 16.55 sala 305
28 Kowalczyk–Tomczak Iwona czwartek 16.00 – 17.00 sala 327
29 Krupa Ewa wtorek 16.00 – 17.00 sala 235
30 Kuś Łukasz czwartek 7.50 – 8.50 gabinet WF
31 Kwiatkowska Katarzyna poniedziałek 15.55 – 16.55 sala 228
32 Laskowska Halina poniedziałek 16.45– 17.45 sala 230
33 Lepczyńska Edyta wtorek 14.20 – 15.20 sala 433
34 Mańka Małgorzata wtorek 6.50– 7.50 sala 316
35 Maroszek Agnieszka poniedziałek 6.55–7.55 sala 303
36 Matracki Grzegorz czwartek 15.10– 16.10 pokój nauczycielski
37 Michalik Joanna poniedziałek 16.00 – 17.00 sala 323
38 Mikula Marzena czwartek 16.00 – 17.00 sala 423
39 Nawrot Magdalena wtorek 15.05 – 16.05 sala 303
40 Nowak Ewelina środa 16.00 – 17.00 gabinet WF
41 Nowak Paulina wtorek 16.00– 17.00 pokój nauczycielski
42 Nowicka Katarzyna wtorek co 2 tygodnie
16.00 – 17.00
(od 06.09)
sala 322
43 Operhalska Ewa wtorek 16.00 – 17.00 pokój nauczycielski
44 Paprocka–Conde Dominika wtorek 16.00 – 17.00 sala 310
45 Pilot Beata środa 16.00 – 17.00 sala 224
46 Rybica Paweł czwartek 15.00 – 16.00 gabinet WF
47 Siedlok Damian poniedziałek co 2 tygodnie
16.00 – 17.00
(od 05.09)
gabinet WF
48 Siemianowska Izabela czwartek 16.00–17.00 sala 422
49 Stempkowska Monika poniedziałek co 2 tygodnie
17.00 – 18.00
(od 05.09)
pokój nauczycielski
50 Stencel Wioleta piątek 8.30- 9.30 sala 435
51 Szubert Michał piątek 15.10 – 16.10 sala 329
52 Śniegoń Mariusz wtorek 16.00 – 17.00 pokój nauczycielski
53 Tomm–Koprowska Beata czwartek co 2 tygodnie
15.55 – 16.55
(od 08.09)
sala 329
54 Widerska Wioletta poniedziałek co 2 tygodnie
16.30– 17.30
(od 05.09)
pokój nauczycielski
55 Wolny Aleksandra wtorek 16.00 – 17.00 pokój nauczycielski
56 Pietrzak Bożena poniedziałek 9.25 – 10.25 sala 221
57 Polak Izabella piątek 13.15 – 14.15 sala 223
58 Przebinda Anna środa 15.10 – 16.10 sala 222