Zastępstwa

Zastępstwa w dniu 2019-05-21 wtorek
Kornelia Dąbrowska
lekcja opis zastępca
4 4 4C – zaj. z wych., 224 Ewa Krupa
6 6 6C – plastyka, 228 Dorota Jurczyk
7 4 4F – plastyka, 228 Anna Hanusiak
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
6 BI Ewa Krupa

Ewa Dubis
lekcja opis zastępca
7 6 6D – j.polski, 231 Aleksandra Duda
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
6 BII Barbara Durczok

Beata Pilot
lekcja opis zastępca
3 5 5A – j.polski, 330 Ewa Gawron
4 4 4A – Uczniowie przychodzą później
5 5 5B – j.polski, 330 Barbara Hetmańczyk
6 5 5B – historia, 330 Ewa Gawron
7 4 4E – j.polski, 330 Elżbieta Leszner
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
2 CII Agnieszka Gmerek-Smołka
4 CII Dorota Dwornicka
6 CI Ilona Kisiel-Cyran

Katarzyna Kwiatkowska
lekcja opis zastępca
6 4 4F – j.polski, 05 Edyta Guznowska
8 5 5D – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
5 H Anna Hanusiak
6 Cp2 Edyta Guznowska

Katarzyna Kołodziej Daciuk
lekcja opis zastępca
4 6 6A(2) – j.angielski, 238 Marta Basek
5 8 8D(2) – j.angielski, 238 Marta Basek
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
3 BII Barbara Durczok

Agnieszka Maroszek
lekcja opis zastępca
5 Język angielski – j.angielski, 301 Marcin Wieczorek
6 Język angielski – j.angielski, 301 Wojciech Gancarczyk
7 3 3CG(1) – j.angielski, 301 Paweł Rybica
9 7 7A(1) – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
4 Cp1 Anna Zieleźnik
6 Bsz Marta Basek
8 H Artur Brańczyk
9 Bp Marta Basek

Katarzyna Nowicka
lekcja opis zastępca
3 8 8B – geografia, 322 Ilona Kisiel-Cyran
4 5 5B – geografia, 322 Małgorzata Kolasa-Młotkowska
6 3 3BG – geografia, 322 Artur Brańczyk
8 6 6D – matematyka, 322 Małgorzata Kolasa-Młotkowska
9 5 5D – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
4 CI Aneta Sobaszek
7 CII Barbara Hetmańczyk
9 CI Anna Śliwczyńska

Dominika Bromberek
lekcja opis zastępca
2 5 5A(2) – Uczniowie przychodzą później
3 6 6B(1) – wf, D2 Marcin Wieczorek
4 6 6C – wf, D2 Dorota Jurczyk
6 5 5A – zaj. z wych., 238 Bożena Pietrzak
7 Wychowanie fizyczne – Uczniowie zwolnieni do domu
8 Wychowanie fizyczne – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
Bp Paweł Rybica
5 j Aleksandra Duda
8 Dp Grzegorz Dworok

Ewelina Nowak
lekcja opis zastępca
2 5 5D – wf, D2 Agnieszka Gmerek-Smołka
3 6 6A(1) – wf, D1 Ewa Szala
4 4 4E – wf, F Paweł Rybica
dyżury
po lekcji miejsce zastępca
Bsz Ewa Gawron
2 Dp Anna Zieleźnik
4 Dp Aleksandra Duda

Agnieszka Gawron
lekcja opis zastępca
2 5 5B(2) – wf, M Bartłomiej Duda
6 8 8C – Piłka ręczna, F Bartłomiej Duda
7 8 8C – Piłka ręczna, h2 Bartłomiej Duda
8 8 8C – Piłka ręczna, K Bartłomiej Duda

Barbara Durczok
lekcja opis zastępca
3 5 5C – Uczniowie przychodzą później
6 8 8A – zaj. z wych., 236 Adam Herman
7 8 8B – historia, 236 Artur Brańczyk
8 8 8D – historia, 236 Anna Zieleźnik
9 3 3CG – historia, 236 Aleksandra Duda

dyżury

po lekcji miejsce zastępca
2 BII Joanna Michalik
4 BI Ewa Dubis

7 Bp Halina Laskowska