Szkolny etap Regionalnego Konkursu „Czego nie lubi książka”

Biblioteka szkolna ogłasza szkolny etap Regionalnego Konkursu „Czego  nie  lubi książka”, organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział w Rybniku.

 

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi, na postrzeganie książki jako dobra, które należy chronić i o które należy dbać.

Szkolny etap konkursu kierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły w poszczególnych kategoriach wiekowych, a zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej lub graficzno-plastycznej(takiej jak: rysunek, notatka graficzna, mapa myśli, plakat, collage itp.), przedstawiającej temat konkursu: „Czego nie lubi książka – jak szanować książki, jak ich nie niszczyć?” Termin oddawania prac: do 15 marca 2019 r.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu. (ZOBACZ LINK DO ZAŁĄCZNIKA W WORDZIE)