Monthly Archives: Wrzesień 2019

Miejskie Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Nasza szkoła w Miejskim Współzawodnictwie Sportowym Szkół zajęła najwyższe miejsca:

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020.

Rozpoczynamy go w tym samym budynku, ale w szkole o nowej nazwie i pod przewodnictwem nowej dyrekcji.

Od dzisiaj uczymy się w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach .

Za długoletnią pracę na stanowisku dyrektora szkoły serdecznie dziękujemy pani mgr Bożenie Dudzie, jednocześnie witając  panią mgr Aleksandrę Grygierzec, która od 1 września pełni funkcję dyrektora naszej placówki.

Żegnamy się również z długoletnimi pracownikami szkoły – panią Ewą Dubis i panem Mieczysławem Jakubowskim, życząc im powodzenia w nowej pracy.

W czerwcu pożegnaliśmy ostatnich gimnazjalistów i pierwszych ósmoklasistów. Dzisiaj serdecznie witamy wszystkich uczniów,            a szczególnie pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą .

Wszystkim uczniom życzymy, aby czas spędzony w szkole był radosny i pełen sukcesów.

Rodzicom – zadowolenia ze swoich dzieci i dobrej współpracy ze szkołą.

Nauczycielom-wielu powodów do satysfakcji.

Flamandzki pisarz i filozof Phil Brosmans powiedział : „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”

Otwierając rok szkolny 2019/2020, życzymy wszystkim jak najwięcej takiego bogactwa.

Dyrekcja szkoły.